Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10333
Stary 08.06.2010, 18:35
@Jurand; było przerabiane x tysięcy razy. W dodatku na głównej masz informację : "Kilka słów wyjaśnienia należy się jeszcze odnośnie elementu wzbudzającego największe kontrowersje, czyli do barierek montowanych razem z krzesełkami. Są one montowane ze względu na wymogi bezpieczeństwa – przy większym nachyleniu trybuny, takim jak na górnych piętrach trybun wschodniej i zachodniej ich montaż jest koniecznością. Barierki w żadnym przypadku nie zasłaniają widoczności."
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując