Baala napisał(a):

|
Już widzę posiadanie piłki 20% do 80%. Obstawiam że przekroczymy połowę trzy-cztery razy.
|
Hiszpania wcale nie jest taka mocna. Pokazuja to wyniki z Arabia Saudyjska i Japonia. Wystraczy zablokowac najlepszych graczy jak zrobiły to wspomniane reprezentacje i Hiszpanie sie gubia. No ale pytanie czy Orły Smudy potrafia to zrobic. Na pewno nie moga tak grac z Hiszpanami jak z Serbami po 60 minucie