Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4410
Stary 08.06.2010, 18:07
Baala napisał(a):Wyświetl post
Już widzę posiadanie piłki 20% do 80%. Obstawiam że przekroczymy połowę trzy-cztery razy.
Hiszpania wcale nie jest taka mocna. Pokazuja to wyniki z Arabia Saudyjska i Japonia. Wystraczy zablokowac najlepszych graczy jak zrobiły to wspomniane reprezentacje i Hiszpanie sie gubia. No ale pytanie czy Orły Smudy potrafia to zrobic. Na pewno nie moga tak grac z Hiszpanami jak z Serbami po 60 minucie
Odpowiedz cytując