|
Burzenie starej hali to nieporozumienie! Nie dla burzenia starej, nawet jak nowa powstanie. Stara hala to nie tylko parkiet dla gier halowych. To też basen, kilka sal dla judoków, dwa lokale gastronomiczne, sala konferencyjna etc. Czy w nowej, planowanej hali przewidziano to wszystko? Oczywiście, że nie. Wyburzenie starej hali to zamach na sekcje judo, czy pływania., które nie małe sukcesy odnoszą. Na koniec przypomnę co stało się z sekcją strzelecką. A dokładnie jej "długą" odmianą. Strzelnica dla broni długiej została wyburzona, a w jej miejsce powstała nowa hala. Sekcja swe treningi przeniosła na obiekty Wawelu i... słuch o niej zaginął.
Ps: Żeby nikomu nie przyszło do głowy komentowanie zasadności budowy Nowej Hali, bo nie o tym jest mowa w moim poście.
|