|
Mimo wszystko wydaje mi się, że burzenie starej hali zanim powstanie nowa to zbyt duże ryzyko. Niby budowa ma potrwać 18 miesięcy, ale niech coś (odpukać) się stanie, nie wiem... zmiana władzy, powódź czy inne trzęsienie ziemi i TS jest w czarnej d***. Natomiast rozsądne byłoby wyburzenie starej hali po wybudowaniu nowej. Byłoby chociaż miejsce na parkingi, nie mówiąc o płycie boiska (choć to drugie widziałbym raczej na terenie basenu letniego, który chyba już nie będzie reaktywowany).
|