Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10328
Stary 08.06.2010, 17:49
Mimo wszystko wydaje mi się, że burzenie starej hali zanim powstanie nowa to zbyt duże ryzyko. Niby budowa ma potrwać 18 miesięcy, ale niech coś (odpukać) się stanie, nie wiem... zmiana władzy, powódź czy inne trzęsienie ziemi i TS jest w czarnej d***. Natomiast rozsądne byłoby wyburzenie starej hali po wybudowaniu nowej. Byłoby chociaż miejsce na parkingi, nie mówiąc o płycie boiska (choć to drugie widziałbym raczej na terenie basenu letniego, który chyba już nie będzie reaktywowany).
Odpowiedz cytując