Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 08.06.2010, 16:07
Kolejna płyta i kolejna EPka ale za to jaka, świetny koncept album Jimsona - Gorączka w Parku Igieł. Follow up do filmu Natural Born Killers. Bardzo dobra płyta żałować można jedynie że taka krótka





Jimson - Gorączka W Parku Igieł [2008]


Kod:
01. Tornado
02. Umrę młodo (prod. Bob Air)
03. Zamykam grę (prod. Jay i Cichy Bob)
04. Twarze (prod. Bob Air)
05. Nevada interlude
06. Gorąca ofiara (prod. Bob Air)
07. Route 66 interlude
08. Malorie (prod. K.O.eL.)
09. Texas interlude
10. Eenie-meenie-miney-moe gość. Esdwa, Tetris (prod. Bob Air)
11. New Mejico interlude
12. Paryski perkusista gość. RDi (prod. RDi)
Kod:
http://www.sharingmatrix.com/file/7136495/Jimson_-_Gorączka_w_Parku_Igieł.rar

__________________________________________________ _____________________________________________




Kod:
01. Cold Wind Blows 
02. Talkin' 2 Myself feat. Kobe 
03. On Fire 
04. Won't Back Down feat. P!nk 
05. W.T.P. 
06. Going Through Changes 
07. Not Afraid 
08. Seduction 
09. No Love feat. Lil Wayne 
10. Space Bound 
11. Cinderella Man 
12. 25 to Life 
13. So Bad 
14. Almost Famous 
15. Love the Way You Lie feat. Rihanna 
16. You're Never Over
17. Bonus
Kod:
http://www.sharingmatrix.com/file/7327269/Eminem_-_Recovery_(2010).rar
Ostatnio edytowane przez matt_1906 : 08.06.2010 o godz. 16:22.
Odpowiedz cytując