Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa
Offline
#
1965
08.06.2010, 15:52
nowa piosenka Shakiry, ciągle leci w radio, nie ma jej jeszcze na żadnej liście, a tytuł pamiętałem ale mu gdzieś umknął?
Kris54
napisał(a):
Chodzi o "Gypsy"
http://www.youtube.com/watch?v=FCE-QdWd1qQ
nie to nie ta. ta która ja szukam jest taka bardziej "żwawa"
Ostatnio edytowane przez concedi : 08.06.2010 o godz. 16:24.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
concedi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do concedi
Znajdź inne posty napisane przez concedi