Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 08.06.2010, 15:52
nowa piosenka Shakiry, ciągle leci w radio, nie ma jej jeszcze na żadnej liście, a tytuł pamiętałem ale mu gdzieś umknął?

Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o "Gypsy"

http://www.youtube.com/watch?v=FCE-QdWd1qQ

nie to nie ta. ta która ja szukam jest taka bardziej "żwawa"
Ostatnio edytowane przez concedi : 08.06.2010 o godz. 16:24.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując