Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3643
08.06.2010, 15:44
Jak ktoś jest chętny na ligę internetową proszę na gg podbić 1395794.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha