|
U Niemiaszków nie zagra przecież Ballack, on jest u nich niezastąpiony - tracą z 30% wartości drużyny, ale to jednak Niemcy, jak nie ma końca meczu to grasz jakby było 0-0.
Holandia zawsze porywa w sparingach i super gra w grupie (patrz ostatnie EURO)
Argentyna - czarny koń turnieju lecz chyba za dużo indywidualności
Włosi - ich nigdy się nie lekceważy, lecz wg mnie sukcesu nie powtórzą, bo jakby nie było to każdy się maksymalnie spina na mecze z obrońcą tytułu, poza tym za dobrze im na ostatnim EURO nie poszło
Hiszpania - im kibicuje i chciałbym by oni zdobyli MŚ.
Brazylia - zajdą wysoko, choć ich nienawidzę.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|