Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 08.06.2010, 15:16
U Niemiaszków nie zagra przecież Ballack, on jest u nich niezastąpiony - tracą z 30% wartości drużyny, ale to jednak Niemcy, jak nie ma końca meczu to grasz jakby było 0-0.

Holandia zawsze porywa w sparingach i super gra w grupie (patrz ostatnie EURO)

Argentyna - czarny koń turnieju lecz chyba za dużo indywidualności

Włosi - ich nigdy się nie lekceważy, lecz wg mnie sukcesu nie powtórzą, bo jakby nie było to każdy się maksymalnie spina na mecze z obrońcą tytułu, poza tym za dobrze im na ostatnim EURO nie poszło

Hiszpania - im kibicuje i chciałbym by oni zdobyli MŚ.

Brazylia - zajdą wysoko, choć ich nienawidzę.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując