|
Można by też powalczyć z Legią o skrzydłowego Maritimo Manu. Też wg mnie byłby wzmocnieniem. Mało czytam nt Legii, ale chyba jednak jakiś impas w negocjacjach z tym zawodnikiem. Jeśli poszło o zarobki to niestety i my niezbyt mamy szanse, ale warto się zainteresować. Tylko jest problem taki malutki, nie mamy dyrektora sportowego, który by podziałał.
|