Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5534
Stary 08.06.2010, 15:13
Można by też powalczyć z Legią o skrzydłowego Maritimo Manu. Też wg mnie byłby wzmocnieniem. Mało czytam nt Legii, ale chyba jednak jakiś impas w negocjacjach z tym zawodnikiem. Jeśli poszło o zarobki to niestety i my niezbyt mamy szanse, ale warto się zainteresować. Tylko jest problem taki malutki, nie mamy dyrektora sportowego, który by podziałał.
Odpowiedz cytując