Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7428
Stary 08.06.2010, 15:12
Chinki - Polki -2,5 1 1.60
Krótko i na temat, RP w której znajdują się tylko dwie zawodniczki, które brały we wrześniowych Mistrzostwach Europy, są to: Milena Sadurek-Mikołajczyk oraz Joanna Kaczor,reszta młode zawodniczki. Sam trener o swojej kadrze mówi: Wszystkie te trzy reprezentacje wydają się o wiele silniejsze od naszej odmłodzonej kadry i zapowiada się tęgie lanie. Moim zdaniem wyjadą z bilansem 0-9.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując