palikot napisał(a):

Palikot, wystarczy się przyjrzeć na zdjęcie, by zobaczyć, że jest wszystko po staremu, a jeśli ja i parę innych osób mamy ponadprzeciętnie dobry wzrok i Ty nie widzisz szyb na zdjęciu, to przeszukaj temat (niestety może to być już wiele stron wstecz, bo ludzie na tym forum piszą, jakby za aktywność dostawało się dobre oceny, niezależnie od jakości wypowiedzi..., więc to pewnie kweswtia wieku) i odszukaj interpelacje radnego Olszówki wraz z odpowiedziami, w którejś z nich znajdziesz informację nt. barierek zamiast szyb/pleksy - nie ma tego w planach dla trybun D i E...