Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10319
Stary 08.06.2010, 15:00
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37434/ to sobie zobbacz te zdjęcie koleżko... a dokładnie to ty popatrz... sciagniete są pleksy do połowy... na razie
Palikot, wystarczy się przyjrzeć na zdjęcie, by zobaczyć, że jest wszystko po staremu, a jeśli ja i parę innych osób mamy ponadprzeciętnie dobry wzrok i Ty nie widzisz szyb na zdjęciu, to przeszukaj temat (niestety może to być już wiele stron wstecz, bo ludzie na tym forum piszą, jakby za aktywność dostawało się dobre oceny, niezależnie od jakości wypowiedzi..., więc to pewnie kweswtia wieku) i odszukaj interpelacje radnego Olszówki wraz z odpowiedziami, w którejś z nich znajdziesz informację nt. barierek zamiast szyb/pleksy - nie ma tego w planach dla trybun D i E...
Odpowiedz cytując