Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fogi
Member
Od: 11.2005
Offline
#
10317
08.06.2010, 14:47
Tutaj zaznaczyłem miejsca w których najwyraźniej widać że nic nie było demontowane:
koleżką Twoim nie jestem wiec przeprosin też nie oczekuje
Fogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fogi
Znajdź inne posty napisane przez Fogi