Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10315
Stary 08.06.2010, 14:45
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Czy dzisiaj czasami nie mija termin, w którym miasto miało odpowiedzieć na interpelacją Pana Olszówki?
FevPL napisał(a):Wyświetl post
@mIcHaL666 dostałem informacje od Pana Darka, że termin mija jutro, ale kiedy odpowiedzą to już inna sprawa.
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za info. Mam nadzieję, że zdążą, tym razem pewnie nie wybronią się urlopami .
mam wrazenie ze odpowiedz bedzie z conajmniej tygodniowym opoznieniem, a wytlumacza to tak ze maja powodz na glowie i te procedury pomocy
Ostatnio edytowane przez Bartii : 08.06.2010 o godz. 14:47.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując