mIcHaL666 napisał(a):

|
Czy dzisiaj czasami nie mija termin, w którym miasto miało odpowiedzieć na interpelacją Pana Olszówki?
|
FevPL napisał(a):

|
@mIcHaL666 dostałem informacje od Pana Darka, że termin mija jutro, ale kiedy odpowiedzą to już inna sprawa.
|
mIcHaL666 napisał(a):

Dzięki za info. Mam nadzieję, że zdążą, tym razem pewnie nie wybronią się urlopami .
|
mam wrazenie ze odpowiedz bedzie z conajmniej tygodniowym opoznieniem, a wytlumacza to tak ze maja powodz na glowie i te procedury pomocy