Marszałek napisał(a):

Cytując klasyka,po owocach ich poznacie
Dajcie czas. Liczyliście na to,że nagle Basałaj wyskoczy z nowymi nabytkami. Przecież on dopiero od kilku dni jest na stołku. Apeluje o spokój i nie napalajcie się zbytnio. Co będzie w kwestii transferów czas pokaże,nie macie podstawa do negowania wszystkiego co związanie jest z Basałajem. Wzmocnienia wymaga każda pozycja,więc pole do popisu Basałaj ma dużą. Nie ma czegoś na zasadzie,nie kupimy,bo nam nie potrzebny. Każdy dobry grajek jest nam potrzebny,ale musi być dobry,więc trzeba rozważnie się przyglądać. Nie czytajcie zbytnio gazet,bo są to w znakomitej większości wyssane z palca newsy. Niepoparte niczym.
|
No i trzeba dodać, że wbrew temu, co głoszą forumowi demagodzy, Basałaj chyba nigdzie nie wspomniał, że kupi 5 piłkarzy każdy po milionie, tylko mówił o rzeczach ważniejszych- stadionie, szkółce.
A że ktoś uważa to, co czyta w gazecie za prawdę ostateczną i niepodważalną, to już jest problem tego kogoś. Chcecie deklaracji Basałaja- poczytajcie relację z wczorajszej konferencji ze strony oficjalnej, a resztę traktujcie jako ciekawostkę. Myślenie nie boli i nie musicie tego procesu zrzucać na dziennikarzy.