Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.06.2010, 13:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Zastanawialiście się kiedyś jak beznadziejnie wyglądaliby Lakers gdyby nagle zabrakło im Bryanta. ?
Bryant to żywa legenda Lakersów. Doszukując się analogi w piłce, ciężko znaleźć jakiegokolwiek piłakarza który tak wpływałby ostatnimi czasy na los drużyny.


A co do meczu to od zawsze w NBA liczyły się u mnie trzy zespoły: LAL, Magic, Celtic, ale z uwagi na to że mam już dość ciągłych wygranych drużyny z Kalifornii, także trzymam trzymam kciuk za zespół z Atlantic Division.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując