Marszałek napisał(a):

Zastanawialiście się kiedyś jak beznadziejnie wyglądaliby Lakers gdyby nagle zabrakło im Bryanta. ?
|
Bryant to żywa legenda Lakersów. Doszukując się analogi w piłce, ciężko znaleźć jakiegokolwiek piłakarza który tak wpływałby ostatnimi czasy na los drużyny.
A co do meczu to od zawsze w NBA liczyły się u mnie trzy zespoły: LAL, Magic, Celtic, ale z uwagi na to że mam już dość ciągłych wygranych drużyny z Kalifornii, także trzymam trzymam kciuk za zespół z Atlantic Division.