|
Seria do 7 nam się szykuje. To są zespoły bardzo zbliżone do siebie. Chodź muszę przyznać,że Rondo robi coraz większe wrażenie, i nie wiem czy on nie będzie tworzył tej decydującej różnicy.
Zastanawialiście się kiedyś jak beznadziejnie wyglądaliby Lakers gdyby nagle zabrakło im Bryanta. ?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|