Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24512
Stary 08.06.2010, 12:03
Wlasnie to mialem napisac. Basalaj i spolka juz dzialaja wysylajac rozne bzdury do mediow. Codziennie rzucaja nowe nazwiska, zeby sprawic wrazenie, ze w Wisle cos sie dzieje. Przez lata dobrze znana praktyka za prezesury Basalaja...rozmawiamy z wieloma zawodnikami, potem sie okazuje ze niestety sie nie udalo, ale sie staralismy! I kibice, i dziennikarze w jakims stopniu zadowoleni . Przez ostatnie pare lat nie bylo przynajmniej sciemniania, a teraz wraca stary-nowy "marketing".

P.S - Zadziwia mnie naiwnosc osob, ktore wierza, ze stac na Djurovskiego - 1 mln euro...skoro nie mamy 150 tys. euro pensji dla bramkarza .
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 08.06.2010 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując