Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10291
Stary 08.06.2010, 11:43
No i są już pierwsze zdjęcia w pełni zamontowanych krzesełek
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...eselek//37442/
Moim zdaniem wyglądają ok! Barierki chyba tez nie są za wysokie. Ładny, niebieski kolor, oby czerwony tez był intensywny.
Odpowiedz cytując