Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.06.2010, 10:45
Ja jestem od początku za Celtami, bo Lakersi jak dla mnie zbyt gwiazdorzą i nie widać u nich takiego zapału i chęci jak u ekipy z Bostonu.

2 mecz był świetnym widowiskiem, a już wisienką na torcie było lekkie zgnojenie LA pod koniec meczu
Odpowiedz cytując