Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.06.2010, 10:41
Przecież chyba Miami z Dallas wyszło z 2-0. O ile mnie pamięć nie myli

Kibicuję Celtics, bo zawsze kibicuję drużynom ze Wschodu. Takie stare przyzwyczajenie od czasów Jordana. Poza tym Lakers nie za bardzo lubię, a w szczególności Artesta, bo za bardzo kozakuje (jak w ostatnich sekundach meczu nr 2).
Co więcej, zawsze lubiłem całą bostońską trójkę; Garnetta, Allena i Pierca. Teraz dodatkowo fenomenalnie gra Rondo (pierwsze triple double od 7 lat w finałach).
W następnym sezonie liczę na Bulls z Jamesem, Boshem i Wadem

PS. Fajnie powiedział Doc Rivers po meczu: "Whenever we lose a game, we're too old, and whenever we win a game, we won because we have great experience."
Powód: Rivers
Ostatnio edytowane przez murray : 08.06.2010 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując