Wyświetl pojedynczy post
Fogi
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10287
Stary 08.06.2010, 09:29
W kwestii montażu krzesełek:

La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam,że najpóźniej w środę zobaczymy pierwsze krzesełka. Z powodów technicznych-najpierw będzie zamontowany stelaż+oparcie krzesełka, a na końcu siedzisko.
Jeżeli chodzi o te nieszczęsne barierki- będą wyłącznie na sektorach górnych.
I chyba w tej chwili nie jest najważniejszą sprawą to jak montują krzesełka a co poniektórym persen by się przydał.
Odpowiedz cytując