W kwestii montażu krzesełek:
La Furia Dell' Est napisał(a):

Potwierdzam,że najpóźniej w środę zobaczymy pierwsze krzesełka. Z powodów technicznych-najpierw będzie zamontowany stelaż+oparcie krzesełka, a na końcu siedzisko.
Jeżeli chodzi o te nieszczęsne barierki- będą wyłącznie na sektorach górnych.
|
I chyba w tej chwili nie jest najważniejszą sprawą to jak montują krzesełka a co poniektórym persen by się przydał.