Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 08.06.2010, 02:10
Ja bym z chęcią zobaczył jakiś nowy, trochę nietradycyjny wygląd (np. jak w latach 90. koszulki z niebieską wstęgą). Wielkie kluby często eksperymentują.

Przykładowo takie coś jak reprezentacja Serbii - sympatyczny krzyż:
http://www.yusportshop.com/user/incl...s_srbije_1.jpg
Odpowiedz cytując