Ja bym z chęcią zobaczył jakiś nowy, trochę nietradycyjny wygląd (np. jak w latach 90. koszulki z niebieską wstęgą). Wielkie kluby często eksperymentują.
Przykładowo takie coś jak reprezentacja Serbii - sympatyczny krzyż:
http://www.yusportshop.com/user/incl...s_srbije_1.jpg