Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5523
Stary 07.06.2010, 23:59
Zgadzam się, że tego Sobote z Kluczborka warto by zakontraktować
za darmo do wzięcia, w najgoszym wypadku w pierwszym sezonie do wypożyczenia
do Błaszykowskiego to może bym go nie porównywał
ale taki kolejny Peszko/Mierzejewski to może być
ryzyko żadne , koszty znikome a potencjał chłopak ma duży
Odpowiedz cytując