Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10273
Stary 07.06.2010, 20:33
kuba126 napisał(a):Wyświetl post
Co do krzesełek na trybunie gosci, te barierki są moim zdaniem troche za słabe, poruszasz z jeden strony to sie chwieją na całej długości...na razie montowane jest tylko oparcie, siedziska jeszcze nie ma
Poważnie? Specjalnie dziś o to pytaliśmy (bo z okrąglaka nie widać na tyle dobrze, by być tego pewnym) i uzyskaliśmy odpowiedź, że krzesełka zamontowane są całe, a tak właśnie wyglądają złożone.

Co do barierek - wcześniej obiło mi się o uszy, że ta konstrukcja to dramat jeśli chodzi o wytrzymałość. Wygląda na to, że będzie co miało latać z sektora gości - i nie będą to krzesełka, czego się wielu obawiało.

Jeśli chodzi o ogrzewanie - czy ma ktoś informację, czy będzie to poprzednia wersja systemu ogrzewania (rurki, glikol) czy ogrzewanie elektryczne? Zdaje się, że na Hutniku była to ta druga opcja..?
Odpowiedz cytując