http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...068,1,727.html
Myślę, że Wisła powinna brać tego bramkarza z Austrii. Gość wymiata, mimo wieku reprezentuję klasę światową.
No i kibice go pokochają...tak jak on Polkę. Sam też był ultrasem Rapidu w przeszłości.