Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24501
Stary 07.06.2010, 20:22
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...068,1,727.html

Myślę, że Wisła powinna brać tego bramkarza z Austrii. Gość wymiata, mimo wieku reprezentuję klasę światową.
No i kibice go pokochają...tak jak on Polkę. Sam też był ultrasem Rapidu w przeszłości.
Odpowiedz cytując