Hiroji Hanzo napisał(a):

Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!
|
Być może Basałaj wolał wypowiadać się na temat spraw, na które ma jakiś wpływ, a nie na temat rzeczy, które tak na prawdę od niego nie zależą. A jestem przekonany, że właśnie na transfery to on wpływy mieć nie będzie żadnego.
Jeśli zatrudnienie v-ce prezesa musi konsultować z RN i Cupiałem, to o czym my mówimy...