Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 07.06.2010, 18:11
Cytat:
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!
To co, mieli powiedzieć że będziemy skupować zawodników jak Polonia i przepłacać? Za dużo już razy nosa w transferach żeby popełnili ten sam błąd.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując