koyoot napisał(a):

Nie nie przeprosze, ze jest mi glupio bo uwazam ze to Maci0s ze Zbymakiem beda mieli racje.
EOT.
|
Jeżeli tak uważasz...Zbymak,to osoba ,która usadowiła u nas 2-3 lata temu parę rumuńską w składzie,a Maci0s,ten już bardziej trafia choc ostatnio temat Mankinwa okazał sie niewypałem.
Tak realnie to zastanówmy sie kto może wiedziec coś o transferach,góra 5-6 osób w Wiśle i to na odpowiednim stanowisku.
Wracając do temtu,bede szczęsliwy jak pozyskamy napastnika,bramkarza,Garguła dojdzie do formy i nikt nie ubędzie ze składu.Potrzeby wiadomo sa wieksze,ale kasy nie ma,nie ma sponsora ,Cupiał- ten człowiek nawet nie umie sie jasno okreslic w stosunku do naszego klubu ,wiec mam nadzieję,że moze Basałaj przywróci jakis porządek,a dwa transfery w obecnej sytuacji to i tak byłby sukces.