Wyświetl pojedynczy post
a11
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10268
Stary 07.06.2010, 17:26
przeglądam temat w miarę na bieżące ale nie przypominam sobie, aby ktoś tłumaczył co dzieje się z systemem podgrzewania murawy, oczywiście tej, która jest teraz wywożona... bo tak się zastanawiam oni kopią dół ponad metr głęboki więc elementy starego podgrzewania na pewno tam są i tu moje pytanie czy one są wywożone razem z ziemią czy były wcześniej jakoś usunięte.......

pytam z ciekawości bo w sumie nie wiem jak takowy system wygląda a jak o tym myślałem to wydawało mi się że jest to coś w rodzaju "maty z rurami".......


PS

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ
Ostatnio edytowane przez a11 : 07.06.2010 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując