snyrting napisał(a):

Nawet gdybyśmy my wypatrzyli tego Navasa, to managerowi należą się pieniądze.
Manager jest swoistym przedstawicielem handlowym piłkarza, którego reprezentuje i tak jak w handlu tak i tutaj od dokonanej transakcji należy mu się procent.
Nie rozumiem tego całego zamieszania wokół managerów. Praca jak każda inna.
|
Panowie ,chyba nie do końca zrozumieliście aspekt i sens zatrudnienia Zdziśka.Wszak to jego zasługa!
Wreszcie koniec bezkrólewia.Panie Bogdan!Bierz sie Pan za oczyszczenie tej stajni Augiasza!!!!!
Pewni Panowie mówili o niespodziance....Nie mówili o jakiej.Teraz robię zakład że bedą wpisy od w/w że niespodzianka miało być właśnie obsadzenie Basałaja na stanowisku prezesa....

.
Show must Go On....Panowie prorocy...
Tak apropos,dostałem ostatni bana na tydzień ,nie do końca wiedząc za co...No to Wam permban się należy po prostu tak...