Wyświetl pojedynczy post
Hiroji Hanzo
Banita
 
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24479
Stary 07.06.2010, 17:24
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdybyśmy my wypatrzyli tego Navasa, to managerowi należą się pieniądze.

Manager jest swoistym przedstawicielem handlowym piłkarza, którego reprezentuje i tak jak w handlu tak i tutaj od dokonanej transakcji należy mu się procent.

Nie rozumiem tego całego zamieszania wokół managerów. Praca jak każda inna.

Panowie ,chyba nie do końca zrozumieliście aspekt i sens zatrudnienia Zdziśka.Wszak to jego zasługa!
Wreszcie koniec bezkrólewia.Panie Bogdan!Bierz sie Pan za oczyszczenie tej stajni Augiasza!!!!!

Pewni Panowie mówili o niespodziance....Nie mówili o jakiej.Teraz robię zakład że bedą wpisy od w/w że niespodzianka miało być właśnie obsadzenie Basałaja na stanowisku prezesa.....

Show must Go On....Panowie prorocy...
Tak apropos,dostałem ostatni bana na tydzień ,nie do końca wiedząc za co...No to Wam permban się należy po prostu tak...
Ostatnio edytowane przez Hiroji Hanzo : 07.06.2010 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując