Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 07.06.2010, 16:19
tak sobie oglądam filmik z Basałej na oficjalnej i przechodzi mi przez głowę myśl: chłopie, ale masz prze**bane ...

Teraz dokłądnie widać jak wiele dziedzin z funkcjonowania klubu było zaniedbane i jak dużo na głowie ma w tym momencie Basałaj. Miejmy nadzieje, że gdy zaległości zostaną odrobione będzie mógł działać rozwojowo.
Odpowiedz cytując