|
tak sobie oglądam filmik z Basałej na oficjalnej i przechodzi mi przez głowę myśl: chłopie, ale masz prze**bane ...
Teraz dokłądnie widać jak wiele dziedzin z funkcjonowania klubu było zaniedbane i jak dużo na głowie ma w tym momencie Basałaj. Miejmy nadzieje, że gdy zaległości zostaną odrobione będzie mógł działać rozwojowo.
|