Jaroo1 napisał(a):

|
Przeciez nie pieje jak imbecyl ze Odra Wodzislaw ma najlepszych kibicow i klub w Polsce tylko mowi prawde.
|
Tak mi się przypomniało:
Mauro Cantoro po przejściu do Odry Wodzisław: - ZAWSZE PODOBAŁA MI SIĘ ATMOSFERA PANUJĄCA NA TYM STADIONIE.