MaG* napisał(a):

Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów.
Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował.
|
Powiem tak. Nie trzeba być wielkim filozofem, aby zrobić Akademię Piłkarską i Centrum Treningowe. To jest priorytet, ale aby to zrobić potrzebne są odpowiednie środki finansowe. I na to trzeba liczyć.