Tylko ze wlasnie z ta Amica z tego co pamietam to byl jak to sie mowi historyczny awans do PUEFA- chyba to byl pierwszy polski klub ktory wszedl do fazy grupowej tych rozgrywek po ich modernizacji. A ze w grupie dostal baty to chyba nie dziwne, w Amice jakich mial kopaczy.
Z Wlochem i Kazimierskim mysle ze to jest taki sam problem Skorzy jak Cupiala. Oni maja zlych doradcow. Nie wiem czy Kazimierski mial jakas niepisana umowe z Pawełkiem ale to odsylanie 20 bramkarzy po testach to bylo wrecz niewyobrazalne- a chyba czesto bylo tak ze to wlasnie Kazimierski na sile odradzal Skorzy zatrudnianie danego bramkarza (?). Z Wlochem no coz, myslal ze bedzie dobrze, podjaral sie, a tu pol skladu szpital

Mozna miec pretensje ze sobie zle wspolpracownikow dobiera ale jakby nie patrzec wlasnie oni mu pomogli w tym zeby ten ostatni rok pracy w Wisle wygladal tragicznie. Dla mnie koles sie rozwija i za kilka lat bedzie naprawde jak na rynek Polski bardzo dobrym trenerem. Chociaz naprawde ma jeden problem ze nie ma jaj... nie ma takiej charyzmy do pracy co Smuda. On pewnie nigdy nie zjebie pilkarzy chociaz im sie nalezy tylko woli po cichutku porozmawiac. Jak jest porazka to wybiela kopaczy i bierze wine na siebie. Jak tego nie zmieni to go po kilku latach pracy kopacze nie beda szanowali bo go pozbadna i bedzie tak jak w Wisle. Ale zobaczymy, zycie toczy sie dalej, Skorza ma 38 lat wiec jesli chodzi o trenerke to jeszcze mlody wiek.