Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5447
Stary 07.06.2010, 12:08
ano takze bym na masio0sa nie najezdzal. problemem jest, iz duzo ludzi bierze to jako 100% pewnik, a to sa tylko informacje z drugiej reki. Czesto maci0s podaje info w trakcie NEGOCJACJI, potem cos nie wychodzi i wszyscy sa rozczarowani, ze jednak maci0s nas oklamal..

Sam wole poczytac te posty maci0sa, niz wypociny faktu czy innej szmiry.
Odpowiedz cytując