Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5445
Stary 07.06.2010, 12:01
przeciez zbymak i macios pisali o konferencji ze dzis bedzie, takze pisali ze Wisla przejmie stadion przy wspolpracy ze Sportfive, maja dobre informacje


Odpowiedz cytując