fanTS1906 napisał(a):

|
I co wiadomo czy bedzie transmisja gdzies? Konferencje Legii transmitowali na nSport z wiadomych wzgledow ale np. jak przyszedl Kasperczak to tez mozna bylo u nich zobaczyc na zywo.
|
Możliwe że będzie na OrangeSport Info. Oni często transmitują konferencje - kilka razy była konf. Kasperczaka i Skorży przedmeczowa, zwolnienie Skorży i zatrudnienie Kaspra też tam oglądałem
