Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24456
Stary 07.06.2010, 12:00
fanTS1906 napisał(a):Wyświetl post
I co wiadomo czy bedzie transmisja gdzies? Konferencje Legii transmitowali na nSport z wiadomych wzgledow ale np. jak przyszedl Kasperczak to tez mozna bylo u nich zobaczyc na zywo.
Możliwe że będzie na OrangeSport Info. Oni często transmitują konferencje - kilka razy była konf. Kasperczaka i Skorży przedmeczowa, zwolnienie Skorży i zatrudnienie Kaspra też tam oglądałem
Odpowiedz cytując