Mareq napisał(a):

|
Czyżby ewentualny transfer Macedończyka oznaczał definitywne przekreślenie Tomka Jirsaka ?
|
Pewnie tak, Jirsak przecież w tym sezonie udowodnił, że jest przeciętnym ligowcem, któremu raz na pare spotkań uda się strzał z dystansu, lub prostopadłe podanie. Z tym, że nawet jak kupimy środkowego pomocnika, to Czech pewnie zostanie, bo wątpie, by ktokolwiek go chciał za kase.