Wyświetl pojedynczy post
januszek888
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10257
Stary 07.06.2010, 11:04
A tak odnośnie wykończenia zaplecza na D to wydaje mi się, że klub myśli w następujący sposób. Na razie otworzyć C w całości. I tak zachodnią pewnie skończą w grudniu. To pewnie w trakcie sezonu zaczną myśleć o wykończeniu D i zrobią to w trakcie przerwy miedzy rozgrywkami. I jakoś na początku 2011 przy oddawaniu nowej trybuny zachodniej oddadzą stadion w całości razem z D. Póki co jestem przekonany, że D będzie funkcjonować jak dotychczas, czyli wejście po bokach od razu na sektory.
Odpowiedz cytując