Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24453
Stary 07.06.2010, 10:42
Rustin napisał(a):Wyświetl post
W kwestii prezesa, to Basałaj już nim jest :

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rezesem_wisly/
Chociaż jedna pozytywna wiadomość na tydzień przed rozpoczęciem przygotowań - oby zapowiadana budowa centrum treningowe, o którym Panowie Cupiał i Basałaj rozmawiali ruszyła jak najszybciej....

Dziś prawdopodobnie pożegnamy Głowackiego, który obecny jest na Wiśle od wczesnego poranka....
Odpowiedz cytując