i jak w tym dziwnym kraju kupić kogokolwiek za normalne pieniądze?!
"(...)Zagłębie pilnie poszukuje zwłaszcza ofensywnych pomocników, stąd zainteresowanie 22-letnim Kamilem Wilczkiem z Piasta Gliwice i jego rówieśnikiem Mateuszem Cetnarskim z Bełchatowa. Ten pierwszy chce grać w Lubinie, a do uzgodnienia pozostała właściwie tylko sprawa odstępnego dla Piasta. Gliwiczanie wyceniają swego gracza na 600 tys. euro." - za wyborczą.
To jest ku*wa chore!
p.s. może się los okaże być łaskawy i post ten się ostanie, ale jak wiadomo niezbadane są wyroki... boskie(?).