|
Djurovski, solidny grajek, widziałem go kilka razy i wyróżniał się w swojej drużynie. Zaczął ostatnio grać w reprezentacji strzelił niedwno gola w meczu z Azerbejdzanem. Lewonożny dość mocny strzał. Jedyne co może trochę zastanawiać że dość często zmieniany jest w swoim klubie w okolicach 70 minuty, czyli z kondycja może być różnie, ale jest w miare jeszcxze młody 24 lata i może sie wyrobić. U nas powinien być pierwszy skład. Zobaczymy jak się sprawa potoczy.
Z innej beczki to sprzedarz Głowackiego, jest dla mnie bez sensu bo nawet jak przyjdzie Sadlok (którego cenie), to co to za wzmocnienia? Jeden odchodzi drugi przychodzi i dalej jest na zero, a my potrzebujemy zawodników do każdej formacji. Wymiana pokoleń, ok moge zrozumieć, ale nie w przypadku, gdy nasza kadra liczy 12 piłkarzy !!!
Z Navasem też ciekawie, płacenie managerom to normalna rzecz, to pewnie on polecił Navasa dla Wisły, a nie Wisła go sama wypatrzyła. Ten manager nie jest u nas na etacie także uważam ,że jeśli to on pokazał dla Wisły swego podopiecznego to powinien za to jednak coś dostać.Bo gdyby tego nie zrobił, to Wisła by o istnieniu Navasa pewnie nie wiedziała, a w to że ktoś od nas wypatrzył go to zwyczajnie nie wierze. To normalna praktyka w świecie piłkarskim.
|