Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10256
Stary 07.06.2010, 09:31
Bug projektowy Obtulowicza, najlepsze w tym miejscu bylby schody...



I milo ze krzeselka pieknie rosną i juz nie moge doczekac meczu na Reymonta..
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 1_stadion_wisly.jpg (79,2 KB, 826 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez Bartii : 07.06.2010 o godz. 09:35.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując