Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10252
Stary 07.06.2010, 01:22
bez złośliwości ale standardy to my sami sobie możemy wyznaczać to po pierwsze

po drugie zwyczaj wybiegania na płoty jest od lat praktykowany w Grecji i nigdy nikomu się nic poważniejszego nie stało

po trzecie na modelowym stadionie w Dortmundzie jest trybuna pozbawiona krzesełek i równiez nikomu o nie przeszkadza

Ja jestem jak najbardziej za jedną fanatyczną i bardziej dziką trybuną.
Ostatnio edytowane przez Kuba : 07.06.2010 o godz. 01:28.
Odpowiedz cytując