|
bez złośliwości ale standardy to my sami sobie możemy wyznaczać to po pierwsze
po drugie zwyczaj wybiegania na płoty jest od lat praktykowany w Grecji i nigdy nikomu się nic poważniejszego nie stało
po trzecie na modelowym stadionie w Dortmundzie jest trybuna pozbawiona krzesełek i równiez nikomu o nie przeszkadza
Ja jestem jak najbardziej za jedną fanatyczną i bardziej dziką trybuną.
Ostatnio edytowane przez Kuba : 07.06.2010 o godz. 01:28.
|