Łobo też miał u nas eksplodować, wyszło jak wyszło...Mi skrzydłowy kojarzy się z taką pchełką, mały i zapieprza 11sek/100m, potrafi kiwnąć 2 rywali na pełnej szybkości i w miarę wrzucić. Kiełb nie pasuje mi jakoś do tego opisu. Może mam błędne skojarzenia
