Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7534
Stary 06.06.2010, 22:06
felipe napisał(a):Wyświetl post

Przytaczane w ankiecie 13 to śmiech na sali
Nie śmiał bym się zbyt głośno, bo być może 13% nie będzie a może będzie i 20%. W Kwaśniewskiego też nikt nie wierzył.
W każdym razie aby nie być gołosłownym to na forum kierunku moich studiów sytuacja w ankiecie przedstawia się tak:

Kaczyński 23,34 %
Komorowski 40,07%
Olechowski 7,14%
Janusz Korwin-Mikke 16,72%
Napieralski 6,79%

To Ci którzy przekroczyli 5%

Głosowało ok 600 osób.
tutaj wszyscy mają prawo wyborcze i głosują raz.

Co do JKM doświadczenie i rozum podpowiadają że 13 to nie będzie ale przecież wszystko zależy od ludzi i prezydentem może być nawet Lepper albo Napieralski. Więc do urn Wiślacy