felipe napisał(a):

Przytaczane w ankiecie 13 to śmiech na sali
|
Nie śmiał bym się zbyt głośno, bo być może 13% nie będzie a może będzie i 20%. W Kwaśniewskiego też nikt nie wierzył.
W każdym razie aby nie być gołosłownym to na forum kierunku moich studiów sytuacja w ankiecie przedstawia się tak:
Kaczyński 23,34 %
Komorowski 40,07%
Olechowski 7,14%
Janusz Korwin-Mikke 16,72%
Napieralski 6,79%
To Ci którzy przekroczyli 5%
Głosowało ok 600 osób.
tutaj wszyscy mają prawo wyborcze i głosują raz.
Co do JKM doświadczenie i rozum podpowiadają że 13 to nie będzie ale przecież wszystko zależy od ludzi i prezydentem może być nawet Lepper albo Napieralski. Więc do urn Wiślacy
