cisse1906 napisał(a):

kto to jest Kiełb?
Nie dość, że trzeba szukać lepszych graczy niż Łobo, Jirsak, to jeszcze za gości po 30-stce - Sobol, Głowa.
|
Kolejny "anonim" jakim był Peszko zanim trafił do Amici. Tam eksplodował jego talent. (Był nawet za darmo do wzięcia ale my woleliśmy płacić za skrzydłowego z zagranicy....)
Z Kiełbem będzie tak samo. Niestety dla nas. Zostanie gwiazdą w Poznaniu.
(Anonim dla laików - dla tych co oglądają ligę Polską mogli zauważyć spory potencjał gościa. Pomijam już bramkę którą nam strzelił, trochę jak młody Kosowski)