|
Dobra, nie dobra.. lepiej zostawic jak jest i dokupic kogos .. bez niepotrzebnego ryzyka ze moze sie uda z transferami, majac nawet 3 mln euro mozna nie trafic z transferami, dlatego Glowa, Sobol, Marcelo, Malecki, Brozki zostawic.. Alvarez za duzo zarabial i lapal kontuzje.. Ba taki sobie, nie wiem w sumie czemu tak sie nim ludzie podniecali.. Jop, Hristov i Golos wiadomo
"za te pieniadze..." a kto powiedzial ze pieniadze ze sprzedazy pojda na transfery? dlatego jestem zdania zeby zostawiac pewnych zawodnikow i dokupic
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 06.06.2010 o godz. 21:55.
|