Cytat:
|
Ludzie pojawaiaja sie Tu informacje z drugiej reki, gdzies ktos cos uslyszal i robicie wielkie halo z jakiejs nie potwierdzonej sesacji. A w szczegolnosci smiesza mnie informacje o szczegolach w negocjacjach . Juz widze jak osoba odpowiedzialna za negocjacje co 20 min wychodzi do wszystkich w klubie poczawszy od sprzataczki konczac na bileterkach zdraca postepy o negocjacjach, zeby te mogly poleciec i sie pochwalic.
|
A ja myślę że są tacy co wiedzą dużo więcej niż kolega saklak. A informacje nieoficjalne mają to do siebie, że nie są publikowane bo nie są pewne (czyt. mogą się zmienić) , stąd niektóre to fałszywy trop. A mimo wszystko dobrze wiedzieć jak to wygląda od strony kuchni.