mario69 napisał(a):

|
To już nie jest śmieszne, to jest żałosne. Tylko czekam z niecierpliwością aż spełni się moja przepowiednia i zarazem życzenie, czyli wielki napis na nowej trybunie stadionu "Cupiał won!"
|
I co dalej? Dasz kase na transfery? Bo jakos nikogo innego chetnego do ladowania kasy w klub nie widze.
Ludzie pojawaiaja sie Tu informacje z drugiej reki, gdzies ktos cos uslyszal i robicie wielkie halo z jakiejs nie potwierdzonej sesacji. A w szczegolnosci smiesza mnie informacje o szczegolach w negocjacjach . Juz widze jak osoba odpowiedzialna za negocjacje co 20 min wychodzi do wszystkich w klubie poczawszy od sprzataczki konczac na bileterkach zdraca postepy o negocjacjach, zeby te mogly poleciec i sie pochwalic.